Скидан Олексій Олександрович

Матеріал з svit
Перейти до: навігація, пошук
Велемудр Скидан

Скидан Олексій (Велемудр) Олександрович - голова громади "Поклик Предків" Руського Православного Кола, волхв; ясновидець, кудесник.

Життєпис

Народився 21 травня 1985 року в м. Дергачі Харківської області. Нині проживає в м. Сміла Черкаської області.

В 16 років відкрив в собі магічний дар, почав його розвивати. Шлях до Віри Предків був тернистий став на нього в 2011 році, почав вивчати Слов'янську культуру, вирішивши повернутися до рідного коріння.

6 грудня 2013 пройшов обряд ім'я наречення, та задумався про створення громади. 21 травня 2014 р. народилася громада "Поклик Предків".

В липні 2014 став учасником 14-й Міжнародній Битви екстрасенсів, пройшовши відбіркові випробування увійшов до основного складу участніков.

5-го жовтня 2014 зі згоди Кола Волхвів РПК, пройшов посвяту в обрядодії, 3-го травня 2015 року був посвячений на жерця, а 2 жовтня 2016 р. на волхва. Всі три посвяти відбувалися на острові Хортиця. На даний момент громадою проводиться робота з будівництва та облаштування Святилища, а також проводяться міські свята, читаються лекції на тему Рідної Віри в м. Сміла Черкаської обл. та магічна допомога тим, хто її потребує.

Світлини

Посилання